Płytki chevron – elegancja i niebanalny design

Wśród najbardziej popularnych w ostatnich latach motywów w urządzaniu wnętrz można w szczególności wyróżnić motyw chevron. Sprawi on, że każde wnętrze nabierze elegancji, a także niepowtarzalnego charakteru.

Oryginalne wnętrze

Z całą pewnością motyw jodełki zastosowany we wnętrzach sprawi, że nabiera ono oryginalności oraz niepowtarzalnego charakteru. Motyw ten można komponować z różnego rodzaju materiałów. Wśród najpopularniejszych z nich można w szczególności wyróżnić zarówno panele podłogowe, jak i specjalne płytki podłogowe. Na ściany zaś nadają się idealnie tapety, które posiadają ten motyw. Chevron płytki, a także jodełka płytki są bardzo często wykorzystywane w takich pomieszczeniach jak kuchnia i łazienka, natomiast panele podłogowe są stosowane głównie w sypialni i salonie. Jednak nie ma przeszkód, aby podłogę z dowolnego materiału kłaść w dowolnym pomieszczeniu. Zależne to jest tylko i wyłącznie od gustu i preferencji osoby urządzającej mieszkanie lub dom.

Gdzie wykorzystać?

Wzór jodełki można wykorzystać w każdym pomieszczeniu, w którym będzie się to dobrze komponowało z pozostałymi elementami wnętrza. Płytki chevron produkowane są w wielu zróżnicowanych motywach, które posiadają różną kolorystykę – sprawdź ofertę Home 100. Warto dostosować te właściwości przede wszystkim do charakteru pomieszczenia, w którym ma być zastosowany dany wzór. Motyw chevron sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Uatrakcyjni zarówno kuchnię i łazienkę, jak i salon czy sypialnię. Bardzo dobrze będzie wyglądał w stonowanym skandynawskim stylu i w oszczędnym stylu minimalistycznym. Można go również stosować w pomieszczeniach o stylu nowoczesnym, a także we wnętrzach klasycznie urządzonych. Warto jednak wybierać delikatne i stonowane barwy tego motywu, aby zbyt bardzo nie rzucały się one w oczy i nie drażniły zmysłów.