Łatwy kompromis do zastosowania w łazience

Umywalki nadblatowe i podblatowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Osoby, którym ciężko podjąć decyzję pomiędzy tymi dwoma modelami, powinny swoje zainteresowane skierować w stronę funkcjonalnej alternatywy. Oto umywalki wpuszczane, które wykorzystywane są w dużej ilości domów, a także firm, w hotelach, itd.

Ponad powierzchnią blatu

Umywalka wpuszczana w blat z Home100.pl charakteryzuje się tym, że jedynie jej część jest wyeksponowana. Część schowana jest w szafce, niewidoczna dla nikogo. Ponad powierzchnię blatu wystaje jej tylko główna część. Dzięki swojej charakterystycznej konstrukcji, umywalka wpuszczana jest w pewnej części chroniona przed uszkodzeniami z zewnątrz. Nie łatwo jest ją np. zarysować, co często spotyka modele nadblatowe.

Ochrona przed wilgocią

Tego typu umywalki mają krawędzie wystające wysoko ponad blat. Stanowi to doskonałą ochronę dla mebla przed wilgocią. Tym samym żywotność szafki znajdującej się pod umywalką, jak również okolice samej umywalki, są wydłużone. Umywalki wpuszczane w blat dostępne są na rynku w uniwersalnych kolorach. Jest to doskonała propozycja dla tych osób, które nie lubią ekstrawaganckich rozwiązań. Konsumenci zainteresowani tego typu rozwiązaniami mogą wiedzieć, że nie ma problemu z dostępnością tych umywalek. Można kupić je w sklepach stacjonarnych oraz online.