Dobry i funkcjonalny stelaż podtynkowy

Stelaż do WC powinien być bezawaryjnym urządzeniem, który wpływa także na zmniejszenie zużycia wody. Polecane modele to te, które posiadają opcję podwójnego spłukiwania. Czy tylko ta funkcja jest ważna? Decydując się na zakup podtynkowego stelaża do łazienki, należy także postawić na jakość.

Ekonomiczne stelaże do łazienki

Podczas zakupu należy porównać pojemność spłuczki. Do wyboru są takie, których pojemność sięga 6l wody. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że mało, ale są również takie stelaże podtynkowe o pojemności 2 do 3,5 litra. Bardziej polecana jest ta druga grupa urządzeń. Ważny jest również sam zbiornik, który powinien być jednolity, dzięki czemu będzie on szczelny.

Gwarancja producenta

Stelaż WC musi posiadać gwarancję od producenta/sprzedawcy. Jest to jeden z najważniejszych elementów, który może świadczyć o jakości produktu. Najlepsze stelaże to te, których gwarancja sięga nawet do 10 lat. W niektórych przypadkach okres ten wydłużony jest nawet do 25 lat! Jest to dowodem na to, że jakość jest bardzo wysoka, a do tego powinno to być urządzenia bezawaryjne. Stelaże, których gwarancja wynosi maksymalnie dwa-trzy lata lepiej omijać, poszukując lepszego jakościowo produktu. Ważna jest także wytrzymałość samego stelażu. Wytrzymałość tych najlepszych dochodzi nawet do 400 kg. Zainteresowani? Po więcej informacji zapraszam tutaj.